Devita İlaç
   
       
   
KURUMSAL
 
İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynağını, Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Kaliteye Odaklanma, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi" ile oluşturan De Vita İlaç, bu değerleri ile oluşturup  titiz bir seçme sürecinden geçirerek oluşturuyor.

De Vita İlaç, sektöre iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan,  takım çalışması yapabilen, toplum değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmayı amaçlar.Kuruluşumuzu geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, başarı, takım ve değer odaklı adayları fırsat eşitliği ilkesiyle işe alırız.Sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme yaklaşımımızla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek gelişim olanakları hazırlayarak kuruluşumuzun mevcut ve gelecekteki yetkinlik gereksinimlerinin karşılanmasını sağlarız.

İşe Alım sürecimiz, Şirketimiz’e elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar

Başvurularınız için özgeçmişinizi devita@devita.com.tr adresine yollamanız yeterli olacaktır.

 

 

 
 
Vivachek YouMedicalPromisemed AconLabs CE TuvRheinland
 
 
   
   
© 2011 De Vita İlaç San. Devita Facebook Devita Twitter

De Vita ilaç kurumsal kimliği, yeni ilaçlar keşfetmek ve onları geliştirmek
süretiyle insanların sağlığını ve hayatını iyileştirmeye, hayatlarını kolaylaştırmaya adamıştır.
Silverturk İnternet Teknolojileri